Ceny mieszkań: 11 Listopada 23 Chorzów

Chorzów · 11 Listopada

5428 zł / m²

Analiza cen – sprawdź, ile kosztuje mieszkanie w Chorzów 11 Listopada 23

Mieszkania w tym budynku są tańsze o 0.0% od szacowanej ceny za m² na 11 Listopada, która wynosi 5 428 zł. Mieszkania w tym budynku są tańsze o 1.68% od szacowanej ceny za m² dla dzielnicy Chorzów, która wynosi 5 521 zł. Mieszkania na tej ulicy są tańsze o 1.68% od szacowanej ceny za m² w Chorzowie, która wynosi 5 521 zł.

Porównanie cen nieruchomości

Kwartalne mediany ceny sprzedaży mieszkań dla 11 Listopada 23, Chorzów:

Mieszkania w tym budynku

Przykładowe wyceny mieszkań pod adresem 11 Listopada 23, w oparciu o aktualne ceny ofertowe.

1-pokojowe mieszkanie, 11 Listopada 23

12.05.2026 · Gotowe do wprowadzenia

167 296 zł5228 zł / m²
32 metrów
1 pokój
2 piętro

2-pokojowe mieszkanie, 11 Listopada 23

21.06.2025 · Gotowe do wprowadzenia

288 392 zł4888 zł / m²
59 metrów
2 pokoje
2 piętro

2-pokojowe mieszkanie, 11 Listopada 23

04.06.2025 · Do odświeżenia

276 780 zł4613 zł / m²
60 metrów
2 pokoje
1 piętro

Szczegóły budynku

Budynek
pod adresem 11 Listopada 23 znajduje się

w odległości 1.34km od centrum miasta (w linii prostej).

Skorzystaj z naszego narzędzia, aby otrzymać wycenę online

Wyceń swoje mieszkanie

Chcesz sprzedać mieszkanie w Chorzowie pod adresem 11 Listopada 23?

Zgłoś swoje mieszkanie do SonarHome i otrzymaj bezpłatnie szczegółowy raport cenowy.
Szczegółowa analiza cenowa do każdego zgłoszenia.