Ceny mieszkań: gen. Ignacego Prądzyńskiego 14 Częstochowa

Częstochowa · gen. Ignacego Prądzyńskiego

6239 zł / m²

Analiza cen – sprawdź, ile kosztuje mieszkanie w Częstochowa gen. Ignacego Prądzyńskiego 14

Mieszkania w tym budynku są tańsze o 0.0% od szacowanej ceny za m² na gen. Ignacego Prądzyńskiego, która wynosi 6 239 zł. Mieszkania w tym budynku są droższe o 4.98% od szacowanej ceny za m² dla dzielnicy Częstochowa, która wynosi 5 943 zł. Mieszkania na tej ulicy są droższe o 4.98% od szacowanej ceny za m² w Częstochowie, która wynosi 5 943 zł.

Porównanie cen nieruchomości

Kwartalne mediany ceny sprzedaży mieszkań dla gen. Ignacego Prądzyńskiego 14, Częstochowa:

Mieszkania w tym budynku

Przykładowe wyceny mieszkań pod adresem gen. Ignacego Prądzyńskiego 14, w oparciu o aktualne ceny ofertowe.

3-pokojowe mieszkanie, gen. Ignacego Prądzyńskiego 14

02.05.2026 · Do odświeżenia

300 934 zł5678 zł / m²
53 metrów
3 pokoje
2 piętro

Szczegóły budynku

Budynek
pod adresem gen. Ignacego Prądzyńskiego 14 znajduje się

w odległości 1.28km od centrum miasta (w linii prostej).

Skorzystaj z naszego narzędzia, aby otrzymać wycenę online

Wyceń swoje mieszkanie

Chcesz sprzedać mieszkanie w Częstochowie pod adresem gen. Ignacego Prądzyńskiego 14?

Zgłoś swoje mieszkanie do SonarHome i otrzymaj bezpłatnie szczegółowy raport cenowy.
Szczegółowa analiza cenowa do każdego zgłoszenia.