Ceny mieszkań: Kazimierza Pużaka 10 Częstochowa

Częstochowa · Kazimierza Pużaka

6275 zł / m²

Analiza cen – sprawdź, ile kosztuje mieszkanie w Częstochowa Kazimierza Pużaka 10

Mieszkania w tym budynku są tańsze o 0.0% od szacowanej ceny za m² na Kazimierza Pużaka, która wynosi 6 275 zł. Mieszkania w tym budynku są droższe o 5.59% od szacowanej ceny za m² dla dzielnicy Częstochowa, która wynosi 5 943 zł. Mieszkania na tej ulicy są droższe o 5.59% od szacowanej ceny za m² w Częstochowie, która wynosi 5 943 zł.

Porównanie cen nieruchomości

Kwartalne mediany ceny sprzedaży mieszkań dla Kazimierza Pużaka 10, Częstochowa:

Mieszkania w tym budynku

Przykładowe wyceny mieszkań pod adresem Kazimierza Pużaka 10, w oparciu o aktualne ceny ofertowe.

2-pokojowe mieszkanie, Kazimierza Pużaka 10

13.11.2025 · Do odświeżenia

301 941 zł5697 zł / m²
53 metrów
2 pokoje
2 piętro

Szczegóły budynku

Budynek
pod adresem Kazimierza Pużaka 10 znajduje się

w odległości 3.3km od centrum miasta (w linii prostej).

Skorzystaj z naszego narzędzia, aby otrzymać wycenę online

Wyceń swoje mieszkanie

Chcesz sprzedać mieszkanie w Częstochowie pod adresem Kazimierza Pużaka 10?

Zgłoś swoje mieszkanie do SonarHome i otrzymaj bezpłatnie szczegółowy raport cenowy.
Szczegółowa analiza cenowa do każdego zgłoszenia.