Ceny mieszkań: Gabriela Narutowicza 38 Dąbrowa Górnicza

Dąbrowa Górnicza · Narutowicza

5523 zł / m²

Analiza cen – sprawdź, ile kosztuje mieszkanie w Dąbrowa Górnicza Gabriela Narutowicza 38

Mieszkania w tym budynku są tańsze o 0.0% od szacowanej ceny za m² na Gabriela Narutowicza, która wynosi 5 523 zł. Mieszkania w tym budynku są tańsze o 4.97% od szacowanej ceny za m² dla dzielnicy Dąbrowa Górnicza, która wynosi 5 812 zł. Mieszkania na tej ulicy są tańsze o 4.97% od szacowanej ceny za m² w Dąbrowie Górniczej, która wynosi 5 812 zł.

Porównanie cen nieruchomości

Kwartalne mediany ceny sprzedaży mieszkań dla Gabriela Narutowicza 38, Dąbrowa Górnicza:

Mieszkania w tym budynku

Przykładowe wyceny mieszkań pod adresem Gabriela Narutowicza 38, w oparciu o aktualne ceny ofertowe.

4-pokojowe mieszkanie, Gabriela Narutowicza 38

02.05.2026 · Do odświeżenia

897 150 zł5981 zł / m²
150 metrów
4 pokoje
1 piętro

Szczegóły budynku

Budynek
pod adresem Gabriela Narutowicza 38 znajduje się

w odległości 5.97km od centrum miasta (w linii prostej).

Skorzystaj z naszego narzędzia, aby otrzymać wycenę online

Wyceń swoje mieszkanie

Chcesz sprzedać mieszkanie w Dąbrowie Górniczej pod adresem Gabriela Narutowicza 38?

Zgłoś swoje mieszkanie do SonarHome i otrzymaj bezpłatnie szczegółowy raport cenowy.
Szczegółowa analiza cenowa do każdego zgłoszenia.