Ceny mieszkań: Jana Kochanowskiego 6 Dąbrowa Górnicza

Dąbrowa Górnicza · Jana Kochanowskiego

5845 zł / m²

Analiza cen – sprawdź, ile kosztuje mieszkanie w Dąbrowa Górnicza Jana Kochanowskiego 6

Mieszkania w tym budynku są tańsze o 0.0% od szacowanej ceny za m² na Jana Kochanowskiego, która wynosi 5 845 zł. Mieszkania w tym budynku są droższe o 0.57% od szacowanej ceny za m² dla dzielnicy Dąbrowa Górnicza, która wynosi 5 812 zł. Mieszkania na tej ulicy są droższe o 0.57% od szacowanej ceny za m² w Dąbrowie Górniczej, która wynosi 5 812 zł.

Porównanie cen nieruchomości

Kwartalne mediany ceny sprzedaży mieszkań dla Jana Kochanowskiego 6, Dąbrowa Górnicza:

Mieszkania w tym budynku

Przykładowe wyceny mieszkań pod adresem Jana Kochanowskiego 6, w oparciu o aktualne ceny ofertowe.

6-pokojowe mieszkanie, Jana Kochanowskiego 6

23.04.2026 · Do odświeżenia

815 360 zł5096 zł / m²
160 metrów
6 pokoi
parter

Szczegóły budynku

Budynek
pod adresem Jana Kochanowskiego 6 znajduje się

w odległości 1.12km od centrum miasta (w linii prostej).

Skorzystaj z naszego narzędzia, aby otrzymać wycenę online

Wyceń swoje mieszkanie

Chcesz sprzedać mieszkanie w Dąbrowie Górniczej pod adresem Jana Kochanowskiego 6?

Zgłoś swoje mieszkanie do SonarHome i otrzymaj bezpłatnie szczegółowy raport cenowy.
Szczegółowa analiza cenowa do każdego zgłoszenia.