Ceny mieszkań: Hilarego Koprowskiego 7 Gdańsk
Analiza cen – sprawdź, ile kosztuje mieszkanie w Gdańsk Hilarego Koprowskiego 7
Mieszkania w tym budynku są tańsze o 0.22% od szacowanej ceny za m² na Hilarego Koprowskiego, która wynosi 10 577 zł. Mieszkania w tym budynku są tańsze o 4.59% od szacowanej ceny za m² dla dzielnicy Chełm, która wynosi 11 062 zł. Mieszkania na tej ulicy są tańsze o 20.78% od szacowanej ceny za m² w Gdańsku, która wynosi 13 323 zł.
Porównanie cen nieruchomości
Kwartalne mediany ceny sprzedaży mieszkań dla Hilarego Koprowskiego 7, Chełm, Gdańsk:
Mieszkania w tym budynku
Przykładowe wyceny mieszkań pod adresem Hilarego Koprowskiego 7, w oparciu o aktualne ceny ofertowe.
2-pokojowe mieszkanie, Hilarego Koprowskiego 7
03.05.2026 · Do odświeżenia
2-pokojowe mieszkanie, Hilarego Koprowskiego 7
03.05.2026 · Gotowe do wprowadzenia
3-pokojowe mieszkanie, Hilarego Koprowskiego 7
30.04.2026 · Gotowe do wprowadzenia
4-pokojowe mieszkanie, Hilarego Koprowskiego 7
18.03.2025 · Wysoki standard/luksusowe
Szczegóły budynku
Budynek
pod adresem Hilarego Koprowskiego 7 znajduje się
w obrębie dzielnicy Chełm,
w odległości 6.08km od centrum miasta (w linii prostej).
Budynek jest 4-piętrowy.
Budynek jest wyposażony w windę.
Skorzystaj z naszego narzędzia, aby otrzymać wycenę online
Wyceń swoje mieszkanie