Ceny mieszkań: Krzysztofa Komedy 20 Gdańsk
Analiza cen – sprawdź, ile kosztuje mieszkanie w Gdańsk Krzysztofa Komedy 20
Mieszkania w tym budynku są tańsze o 0.04% od szacowanej ceny za m² na Krzysztofa Komedy, która wynosi 11 379 zł. Mieszkania w tym budynku są tańsze o 7.2% od szacowanej ceny za m² dla dzielnicy Jasień, która wynosi 12 257 zł. Mieszkania na tej ulicy są tańsze o 14.63% od szacowanej ceny za m² w Gdańsku, która wynosi 13 323 zł.
Porównanie cen nieruchomości
Kwartalne mediany ceny sprzedaży mieszkań dla Krzysztofa Komedy 20, Jasień, Gdańsk:
Mieszkania w tym budynku
Przykładowe wyceny mieszkań pod adresem Krzysztofa Komedy 20, w oparciu o aktualne ceny ofertowe.
3-pokojowe mieszkanie, Krzysztofa Komedy 20
12.05.2026 · Wysoki standard/luksusowe
3-pokojowe mieszkanie, Krzysztofa Komedy 20
02.05.2026 · Gotowe do wprowadzenia
2-pokojowe mieszkanie, Krzysztofa Komedy 20
08.04.2025 · Gotowe do wprowadzenia
3-pokojowe mieszkanie, Krzysztofa Komedy 20
06.08.2024 · Wysoki standard/luksusowe
Szczegóły budynku
Budynek
pod adresem Krzysztofa Komedy 20 znajduje się
w obrębie dzielnicy Jasień,
w odległości 7.35km od centrum miasta (w linii prostej).
Budynek jest 4-piętrowy.
Budynek jest wyposażony w windę.
Skorzystaj z naszego narzędzia, aby otrzymać wycenę online
Wyceń swoje mieszkanie