Ceny mieszkań: Marynarki Polskiej 148B Gdańsk

Gdańsk · Młyniska · Marynarki Polskiej

12 998 zł / m²

Analiza cen – sprawdź, ile kosztuje mieszkanie w Gdańsk Marynarki Polskiej 148B

Mieszkania w tym budynku są tańsze o 0.0% od szacowanej ceny za m² na Marynarki Polskiej, która wynosi 12 998 zł. Mieszkania w tym budynku są tańsze o 37.05% od szacowanej ceny za m² dla dzielnicy Młyniska, która wynosi 20 648 zł. Mieszkania na tej ulicy są tańsze o 2.44% od szacowanej ceny za m² w Gdańsku, która wynosi 13 323 zł.

Porównanie cen nieruchomości

Kwartalne mediany ceny sprzedaży mieszkań dla Marynarki Polskiej 148B, Młyniska, Gdańsk:

Mieszkania w tym budynku

Przykładowe wyceny mieszkań pod adresem Marynarki Polskiej 148B, w oparciu o aktualne ceny ofertowe.

2-pokojowe mieszkanie, Marynarki Polskiej 148B

24.04.2026 · Wysoki standard/luksusowe

617 706 zł15 066 zł / m²
41 metrów
2 pokoje
3 piętro

Szczegóły budynku

Budynek
pod adresem Marynarki Polskiej 148B znajduje się w obrębie dzielnicy Młyniska,

w odległości 3.39km od centrum miasta (w linii prostej).

Skorzystaj z naszego narzędzia, aby otrzymać wycenę online

Wyceń swoje mieszkanie

Chcesz sprzedać mieszkanie w Gdańsku pod adresem Marynarki Polskiej 148B?

Zgłoś swoje mieszkanie do SonarHome i otrzymaj bezpłatnie szczegółowy raport cenowy.
Szczegółowa analiza cenowa do każdego zgłoszenia.