Ceny mieszkań: Krzysztofa Kolumba 5D Gdańsk

Gdańsk · Piecki-Migowo · Krzysztofa Kolumba

12 373 zł / m²

Analiza cen – sprawdź, ile kosztuje mieszkanie w Gdańsk Krzysztofa Kolumba 5D

Mieszkania w tym budynku są tańsze o 0.0% od szacowanej ceny za m² na Krzysztofa Kolumba, która wynosi 12 373 zł. Mieszkania w tym budynku są tańsze o 5.4% od szacowanej ceny za m² dla dzielnicy Piecki-Migowo, która wynosi 13 079 zł. Mieszkania na tej ulicy są tańsze o 7.13% od szacowanej ceny za m² w Gdańsku, która wynosi 13 323 zł.

Porównanie cen nieruchomości

Kwartalne mediany ceny sprzedaży mieszkań dla Krzysztofa Kolumba 5D, Piecki-Migowo, Gdańsk:

Mieszkania w tym budynku

Przykładowe wyceny mieszkań pod adresem Krzysztofa Kolumba 5D, w oparciu o aktualne ceny ofertowe.

3-pokojowe mieszkanie, Krzysztofa Kolumba 5D

03.05.2026 · Do remontu

617 892 zł9966 zł / m²
62 metrów
3 pokoje
parter

Szczegóły budynku

Budynek
pod adresem Krzysztofa Kolumba 5D znajduje się w obrębie dzielnicy Piecki-Migowo,

w odległości 4.62km od centrum miasta (w linii prostej).

Skorzystaj z naszego narzędzia, aby otrzymać wycenę online

Wyceń swoje mieszkanie

Chcesz sprzedać mieszkanie w Gdańsku pod adresem Krzysztofa Kolumba 5D?

Zgłoś swoje mieszkanie do SonarHome i otrzymaj bezpłatnie szczegółowy raport cenowy.
Szczegółowa analiza cenowa do każdego zgłoszenia.