Ceny mieszkań: Aleja Wojska Polskiego 35A Gdańsk
Analiza cen – sprawdź, ile kosztuje mieszkanie w Gdańsk Aleja Wojska Polskiego 35A
Mieszkania w tym budynku są tańsze o 0.0% od szacowanej ceny za m² na Aleja Wojska Polskiego, która wynosi 14 690 zł. Mieszkania w tym budynku są droższe o 7.48% od szacowanej ceny za m² dla dzielnicy Strzyża, która wynosi 13 668 zł. Mieszkania na tej ulicy są droższe o 10.26% od szacowanej ceny za m² w Gdańsku, która wynosi 13 323 zł.
Porównanie cen nieruchomości
Kwartalne mediany ceny sprzedaży mieszkań dla Aleja Wojska Polskiego 35A, Strzyża, Gdańsk:
Mieszkania w tym budynku
Przykładowe wyceny mieszkań pod adresem Aleja Wojska Polskiego 35A, w oparciu o aktualne ceny ofertowe.
2-pokojowe mieszkanie, Aleja Wojska Polskiego 35A
15.04.2026 · Do remontu
3-pokojowe mieszkanie, Aleja Wojska Polskiego 35A
13.04.2026 · Wysoki standard/luksusowe
2-pokojowe mieszkanie, Aleja Wojska Polskiego 35A
16.02.2026 · Do odświeżenia
3-pokojowe mieszkanie, Aleja Wojska Polskiego 35A
22.01.2025 · Wysoki standard/luksusowe
3-pokojowe mieszkanie, Aleja Wojska Polskiego 35A
30.11.2024 · Wysoki standard/luksusowe
Szczegóły budynku
Budynek
pod adresem Aleja Wojska Polskiego 35A znajduje się
w obrębie dzielnicy Strzyża,
w odległości 6.15km od centrum miasta (w linii prostej).
Skorzystaj z naszego narzędzia, aby otrzymać wycenę online
Wyceń swoje mieszkanie