Ceny mieszkań: Konrada Leczkowa 10 Gdańsk

Gdańsk · Wrzeszcz Dolny · Konrada Leczkowa

13 186 zł / m²
Liczba pięter w budynku 2
Wyceń swoje mieszkanie

Analiza cen – sprawdź, ile kosztuje mieszkanie w Gdańsk Konrada Leczkowa 10

Mieszkania w tym budynku są tańsze o 0.0% od szacowanej ceny za m² na Konrada Leczkowa, która wynosi 13 186 zł. Mieszkania w tym budynku są droższe o 0.27% od szacowanej ceny za m² dla dzielnicy Wrzeszcz Dolny, która wynosi 13 151 zł. Mieszkania na tej ulicy są tańsze o 1.03% od szacowanej ceny za m² w Gdańsku, która wynosi 13 323 zł.

Porównanie cen nieruchomości

Kwartalne mediany ceny sprzedaży mieszkań dla Konrada Leczkowa 10, Wrzeszcz Dolny, Gdańsk:

Szczegóły budynku

Pod adresem Konrada Leczkowa 10 znajduje się budynek wielorodzinny.

Nieruchomość położona jest w obrębie dzielnicy Wrzeszcz Dolny,

w odległości 3.75km od centrum miasta (w linii prostej).

Budynek jest 2-piętrowy.

Skorzystaj z naszego narzędzia, aby otrzymać wycenę online

Wyceń swoje mieszkanie

Chcesz sprzedać mieszkanie w Gdańsku pod adresem Konrada Leczkowa 10?

Zgłoś swoje mieszkanie do SonarHome i otrzymaj bezpłatnie szczegółowy raport cenowy.
Szczegółowa analiza cenowa do każdego zgłoszenia.