Analiza cen – sprawdź, ile kosztuje mieszkanie w Gdańsk Konrada Wallenroda 31
Mieszkania w tym budynku są
tańsze
o 0.03%
od szacowanej ceny za m² na Konrada Wallenroda, która wynosi 13 878 zł.
Mieszkania w tym budynku są
droższe
o 5.5%
od szacowanej ceny za m² dla dzielnicy Wrzeszcz Dolny, która wynosi 13 151 zł.
Mieszkania na tej ulicy są
droższe
o 4.14%
od szacowanej ceny za m² w Gdańsku, która wynosi 13 323 zł.
Porównanie cen nieruchomości
Kwartalne mediany ceny sprzedaży mieszkań dla Konrada Wallenroda 31, Wrzeszcz Dolny, Gdańsk:
Szczegóły budynku
Pod adresem Konrada Wallenroda 31 znajduje się budynek wielorodzinny.
Nieruchomość położona jest
w obrębie dzielnicy Wrzeszcz Dolny,
w odległości 4.61km od centrum miasta (w linii prostej).
Budynek jest 2-piętrowy.
Chcesz poznać cenę swojego mieszkania?
Skorzystaj z naszego narzędzia, aby otrzymać wycenę online