Ceny mieszkań: Zbigniewa Herberta 1 Gdańsk
12 433 zł / m²
Analiza cen – sprawdź, ile kosztuje mieszkanie w Gdańsk Zbigniewa Herberta 1
Mieszkania w tym budynku są tańsze o 0.0% od szacowanej ceny za m² na Zbigniewa Herberta, która wynosi 12 433 zł. Mieszkania w tym budynku są tańsze o 19.92% od szacowanej ceny za m² dla dzielnicy Wyspa Sobieszewska, która wynosi 15 525 zł. Mieszkania na tej ulicy są tańsze o 6.68% od szacowanej ceny za m² w Gdańsku, która wynosi 13 323 zł.
Porównanie cen nieruchomości
Kwartalne mediany ceny sprzedaży mieszkań dla Zbigniewa Herberta 1, Wyspa Sobieszewska, Gdańsk:
Mieszkania w tym budynku
Przykładowe wyceny mieszkań pod adresem Zbigniewa Herberta 1, w oparciu o aktualne ceny ofertowe.
3-pokojowe mieszkanie, Zbigniewa Herberta 1
16.05.2026 · Gotowe do wprowadzenia
1 027 329 zł14 073 zł / m²
73 metrów
3 pokoje
1 piętro
Szczegóły wyceny
Do przygotowania powyższej wyceny wykorzystaliśmy 20 ofert w promieniu 14985m.
Szczegóły budynku
Budynek
pod adresem Zbigniewa Herberta 1 znajduje się
w obrębie dzielnicy Wyspa Sobieszewska,
w odległości 17.34km od centrum miasta (w linii prostej).
Chcesz poznać cenę swojego mieszkania?
Skorzystaj z naszego narzędzia, aby otrzymać wycenę online
Wyceń swoje mieszkanieChcesz sprzedać mieszkanie w Gdańsku pod adresem Zbigniewa Herberta 1?
Zgłoś swoje mieszkanie do SonarHome i otrzymaj bezpłatnie szczegółowy raport cenowy.
Szczegółowa analiza cenowa do każdego zgłoszenia.