Ceny mieszkań: kmdr. Przybyszewskiego 10 Gdynia
Analiza cen – sprawdź, ile kosztuje mieszkanie w Gdynia kmdr. Przybyszewskiego 10
Mieszkania w tym budynku są tańsze o 0.0% od szacowanej ceny za m² na kmdr. Przybyszewskiego, która wynosi 10 476 zł. Mieszkania w tym budynku są droższe o 2.98% od szacowanej ceny za m² dla dzielnicy Grabówek, która wynosi 10 173 zł. Mieszkania na tej ulicy są tańsze o 9.16% od szacowanej ceny za m² w Gdyni, która wynosi 11 532 zł.
Porównanie cen nieruchomości
Kwartalne mediany ceny sprzedaży mieszkań dla kmdr. Przybyszewskiego 10, Grabówek, Gdynia:
Mieszkania w tym budynku
Przykładowe wyceny mieszkań pod adresem kmdr. Przybyszewskiego 10, w oparciu o aktualne ceny ofertowe.
1-pokojowe mieszkanie, kmdr. Przybyszewskiego 10
01.05.2026 · Gotowe do wprowadzenia
2-pokojowe mieszkanie, kmdr. Przybyszewskiego 10
04.03.2025 · Gotowe do wprowadzenia
2-pokojowe mieszkanie, kmdr. Przybyszewskiego 10
13.11.2024 · Gotowe do wprowadzenia
2-pokojowe mieszkanie, kmdr. Przybyszewskiego 10
11.11.2024 · Do odświeżenia
3-pokojowe mieszkanie, kmdr. Przybyszewskiego 10
21.10.2024 · Do remontu
Szczegóły budynku
Pod adresem kmdr. Przybyszewskiego 10 znajduje się budynek wielorodzinny.
Nieruchomość położona jest w obrębie dzielnicy Grabówek,
w odległości 3.01km od centrum miasta (w linii prostej).
Budynek jest 4-piętrowy.
Skorzystaj z naszego narzędzia, aby otrzymać wycenę online
Wyceń swoje mieszkanie