Ceny mieszkań: kpt. Antoniego Ledóchowskiego 12 Gdynia

Gdynia · Obłuże · kpt. Antoniego Ledóchowskiego

10 144 zł / m²
Liczba pięter w budynku 3
Wyceń swoje mieszkanie

Analiza cen – sprawdź, ile kosztuje mieszkanie w Gdynia kpt. Antoniego Ledóchowskiego 12

Mieszkania w tym budynku są tańsze o 0.0% od szacowanej ceny za m² na kpt. Antoniego Ledóchowskiego, która wynosi 10 144 zł. Mieszkania w tym budynku są droższe o 10.3% od szacowanej ceny za m² dla dzielnicy Obłuże, która wynosi 9 197 zł. Mieszkania na tej ulicy są tańsze o 12.04% od szacowanej ceny za m² w Gdyni, która wynosi 11 532 zł.

Porównanie cen nieruchomości

Kwartalne mediany ceny sprzedaży mieszkań dla kpt. Antoniego Ledóchowskiego 12, Obłuże, Gdynia:

Szczegóły budynku

Pod adresem kpt. Antoniego Ledóchowskiego 12 znajduje się budynek wielorodzinny.

Nieruchomość położona jest w obrębie dzielnicy Obłuże,

w odległości 5.34km od centrum miasta (w linii prostej).

Budynek jest 3-piętrowy.

Skorzystaj z naszego narzędzia, aby otrzymać wycenę online

Wyceń swoje mieszkanie

Chcesz sprzedać mieszkanie w Gdyni pod adresem kpt. Antoniego Ledóchowskiego 12?

Zgłoś swoje mieszkanie do SonarHome i otrzymaj bezpłatnie szczegółowy raport cenowy.
Szczegółowa analiza cenowa do każdego zgłoszenia.