Ceny mieszkań: Bernarda Chrzanowskiego 13 Gdynia
Analiza cen – sprawdź, ile kosztuje mieszkanie w Gdynia Bernarda Chrzanowskiego 13
Mieszkania w tym budynku są tańsze o 0.0% od szacowanej ceny za m² na Bernarda Chrzanowskiego, która wynosi 12 784 zł. Mieszkania w tym budynku są tańsze o 18.51% od szacowanej ceny za m² dla dzielnicy Śródmieście, która wynosi 15 688 zł. Mieszkania na tej ulicy są droższe o 10.86% od szacowanej ceny za m² w Gdyni, która wynosi 11 532 zł.
Porównanie cen nieruchomości
Kwartalne mediany ceny sprzedaży mieszkań dla Bernarda Chrzanowskiego 13, Śródmieście, Gdynia:
Mieszkania w tym budynku
Przykładowe wyceny mieszkań pod adresem Bernarda Chrzanowskiego 13, w oparciu o aktualne ceny ofertowe.
2-pokojowe mieszkanie, Bernarda Chrzanowskiego 13
02.05.2026 · Do odświeżenia
Szczegóły budynku
Pod adresem Bernarda Chrzanowskiego 13 znajduje się budynek wielorodzinny.
Nieruchomość położona jest w obrębie dzielnicy Śródmieście,
w odległości 1.35km od centrum miasta (w linii prostej).
Budynek jest 3-piętrowy.
Skorzystaj z naszego narzędzia, aby otrzymać wycenę online
Wyceń swoje mieszkanie