Ceny mieszkań: STANISŁAWA STASZICA 8B Gorzów Wielkopolski
Analiza cen – sprawdź, ile kosztuje mieszkanie w Gorzów Wielkopolski STANISŁAWA STASZICA 8B
Mieszkania w tym budynku są droższe o 0.35% od szacowanej ceny za m² na STANISŁAWA STASZICA, która wynosi 6 644 zł. Mieszkania w tym budynku są droższe o 0.69% od szacowanej ceny za m² dla dzielnicy Gorzów Wielkopolski, która wynosi 6 621 zł. Mieszkania na tej ulicy są droższe o 0.69% od szacowanej ceny za m² w Gorzowie Wielkopolskim, która wynosi 6 621 zł.
Porównanie cen nieruchomości
Kwartalne mediany ceny sprzedaży mieszkań dla STANISŁAWA STASZICA 8B, Gorzów Wielkopolski:
Mieszkania w tym budynku
Przykładowe wyceny mieszkań pod adresem STANISŁAWA STASZICA 8B, w oparciu o aktualne ceny ofertowe.
3-pokojowe mieszkanie, STANISŁAWA STASZICA 8B
13.05.2026 · Do odświeżenia
2-pokojowe mieszkanie, STANISŁAWA STASZICA 8B
20.02.2025 · Gotowe do wprowadzenia
2-pokojowe mieszkanie, STANISŁAWA STASZICA 8B
12.02.2024 · Gotowe do wprowadzenia
2-pokojowe mieszkanie, STANISŁAWA STASZICA 8B
29.09.2023 · Gotowe do wprowadzenia
Szczegóły budynku
Budynek
pod adresem STANISŁAWA STASZICA 8B znajduje się
w odległości 1.93km od centrum miasta (w linii prostej).
Budynek jest wyposażony w windę.
Skorzystaj z naszego narzędzia, aby otrzymać wycenę online
Wyceń swoje mieszkanie