Ceny mieszkań: Bartka Zwycięzcy 5 Jelenia Góra

Jelenia Góra · Bartka Zwycięzcy

6615 zł / m²

Analiza cen – sprawdź, ile kosztuje mieszkanie w Jelenia Góra Bartka Zwycięzcy 5

Mieszkania w tym budynku są tańsze o 0.0% od szacowanej ceny za m² na Bartka Zwycięzcy, która wynosi 6 615 zł. Mieszkania w tym budynku są droższe o 2.11% od szacowanej ceny za m² dla dzielnicy Jelenia Góra, która wynosi 6 478 zł. Mieszkania na tej ulicy są droższe o 2.11% od szacowanej ceny za m² w Jeleniej Górze, która wynosi 6 478 zł.

Porównanie cen nieruchomości

Kwartalne mediany ceny sprzedaży mieszkań dla Bartka Zwycięzcy 5, Jelenia Góra:

Mieszkania w tym budynku

Przykładowe wyceny mieszkań pod adresem Bartka Zwycięzcy 5, w oparciu o aktualne ceny ofertowe.

2-pokojowe mieszkanie, Bartka Zwycięzcy 5

02.05.2026 · Wysoki standard/luksusowe

413 824 zł7808 zł / m²
53 metrów
2 pokoje
1 piętro

Szczegóły budynku

Budynek
pod adresem Bartka Zwycięzcy 5 znajduje się

w odległości 1.0km od centrum miasta (w linii prostej).

Skorzystaj z naszego narzędzia, aby otrzymać wycenę online

Wyceń swoje mieszkanie

Chcesz sprzedać mieszkanie w Jeleniej Górze pod adresem Bartka Zwycięzcy 5?

Zgłoś swoje mieszkanie do SonarHome i otrzymaj bezpłatnie szczegółowy raport cenowy.
Szczegółowa analiza cenowa do każdego zgłoszenia.