Ceny mieszkań: Mieczysława Karłowicza 29 Jelenia Góra
Analiza cen – sprawdź, ile kosztuje mieszkanie w Jelenia Góra Mieczysława Karłowicza 29
Mieszkania w tym budynku są droższe o 0.03% od szacowanej ceny za m² na Mieczysława Karłowicza, która wynosi 6 839 zł. Mieszkania w tym budynku są droższe o 5.6% od szacowanej ceny za m² dla dzielnicy Jelenia Góra, która wynosi 6 478 zł. Mieszkania na tej ulicy są droższe o 5.6% od szacowanej ceny za m² w Jeleniej Górze, która wynosi 6 478 zł.
Porównanie cen nieruchomości
Kwartalne mediany ceny sprzedaży mieszkań dla Mieczysława Karłowicza 29, Jelenia Góra:
Mieszkania w tym budynku
Przykładowe wyceny mieszkań pod adresem Mieczysława Karłowicza 29, w oparciu o aktualne ceny ofertowe.
2-pokojowe mieszkanie, Mieczysława Karłowicza 29
13.05.2026 · Do remontu
2-pokojowe mieszkanie, Mieczysława Karłowicza 29
02.05.2026 · Do remontu
2-pokojowe mieszkanie, Mieczysława Karłowicza 29
08.08.2024 · Do remontu
3-pokojowe mieszkanie, Mieczysława Karłowicza 29
07.07.2024 · Do remontu
Szczegóły budynku
Budynek
pod adresem Mieczysława Karłowicza 29 znajduje się
w odległości 1.67km od centrum miasta (w linii prostej).
Budynek jest 4-piętrowy.
Skorzystaj z naszego narzędzia, aby otrzymać wycenę online
Wyceń swoje mieszkanie