Analiza cen – sprawdź, ile kosztuje mieszkanie w Jelenia Góra Norberta Barlickiego 3
Mieszkania w tym budynku są
tańsze
o 0.0%
od szacowanej ceny za m² na Norberta Barlickiego, która wynosi 7 040 zł.
Mieszkania w tym budynku są
droższe
o 8.68%
od szacowanej ceny za m² dla dzielnicy Jelenia Góra, która wynosi 6 478 zł.
Mieszkania na tej ulicy są
droższe
o 8.68%
od szacowanej ceny za m² w Jeleniej Górze, która wynosi 6 478 zł.
Porównanie cen nieruchomości
Kwartalne mediany ceny sprzedaży mieszkań dla Norberta Barlickiego 3, Jelenia Góra:
Mieszkania w tym budynku
Przykładowe wyceny mieszkań pod adresem Norberta Barlickiego 3, w oparciu o aktualne ceny ofertowe.
1-pokojowe mieszkanie, Norberta Barlickiego 3
18.09.2024 · Do odświeżenia
245 817 zł6303 zł / m²
39 metrów
1 pokój
1 piętro
Szczegóły wyceny
Do przygotowania powyższej wyceny wykorzystaliśmy 21 ofert w promieniu 8549m.
Szczegóły budynku
Budynek
pod adresem Norberta Barlickiego 3 znajduje się
w odległości 6.58km od centrum miasta (w linii prostej).
Chcesz poznać cenę swojego mieszkania?
Skorzystaj z naszego narzędzia, aby otrzymać wycenę online