Ceny mieszkań: Juliusza Słowackiego 3 Koszalin

Koszalin · Juliusza Słowackiego

7375 zł / m²

Analiza cen – sprawdź, ile kosztuje mieszkanie w Koszalin Juliusza Słowackiego 3

Mieszkania w tym budynku są tańsze o 0.0% od szacowanej ceny za m² na Juliusza Słowackiego, która wynosi 7 375 zł. Mieszkania w tym budynku są droższe o 12.41% od szacowanej ceny za m² dla dzielnicy Koszalin, która wynosi 6 561 zł. Mieszkania na tej ulicy są droższe o 12.41% od szacowanej ceny za m² w Koszalinie, która wynosi 6 561 zł.

Porównanie cen nieruchomości

Kwartalne mediany ceny sprzedaży mieszkań dla Juliusza Słowackiego 3, Koszalin:

Mieszkania w tym budynku

Przykładowe wyceny mieszkań pod adresem Juliusza Słowackiego 3, w oparciu o aktualne ceny ofertowe.

1-pokojowe mieszkanie, Juliusza Słowackiego 3

15.07.2025 · Do odświeżenia

244 722 zł6493 zł / m²
37.69 metrów
1 pokój
1 piętro

Szczegóły budynku

Budynek
pod adresem Juliusza Słowackiego 3 znajduje się

w odległości 0.48km od centrum miasta (w linii prostej).

Skorzystaj z naszego narzędzia, aby otrzymać wycenę online

Wyceń swoje mieszkanie

Chcesz sprzedać mieszkanie w Koszalinie pod adresem Juliusza Słowackiego 3?

Zgłoś swoje mieszkanie do SonarHome i otrzymaj bezpłatnie szczegółowy raport cenowy.
Szczegółowa analiza cenowa do każdego zgłoszenia.