Ceny mieszkań: Generała Stanisława Maczka (1892 - 1994) 6 Łódź
Łódź · Polesie · Lublinek-Pienista · Generała Stanisława Maczka (1892 - 1994)
Analiza cen – sprawdź, ile kosztuje mieszkanie w Łódź Generała Stanisława Maczka (1892 - 1994) 6
Mieszkania w tym budynku są tańsze o 0.0% od szacowanej ceny za m² na Generała Stanisława Maczka (1892 - 1994), która wynosi 7 888 zł. Mieszkania w tym budynku są tańsze o 16.65% od szacowanej ceny za m² na osiedlu Lublinek-Pienista, która wynosi 9 464 zł. Mieszkania w tym budynku są droższe o 5.36% od szacowanej ceny za m² dla dzielnicy Polesie, która wynosi 7 487 zł. Mieszkania na tej ulicy są droższe o 7.14% od szacowanej ceny za m² w Łodzi, która wynosi 7 362 zł.
Porównanie cen nieruchomości
Kwartalne mediany ceny sprzedaży mieszkań dla Generała Stanisława Maczka (1892 - 1994) 6, Polesie, Łódź:
Mieszkania w tym budynku
Przykładowe wyceny mieszkań pod adresem Generała Stanisława Maczka (1892 - 1994) 6, w oparciu o aktualne ceny ofertowe.
2-pokojowe mieszkanie, Generała Stanisława Maczka (1892 - 1994) 6
03.05.2026 · Gotowe do wprowadzenia
Szczegóły budynku
Budynek
pod adresem Generała Stanisława Maczka (1892 - 1994) 6 znajduje się
w obrębie dzielnicy Polesie,
w części Lublinek-Pienista,
w odległości 5.29km od centrum miasta (w linii prostej).
Skorzystaj z naszego narzędzia, aby otrzymać wycenę online
Wyceń swoje mieszkanie