Ceny mieszkań: Henryka Sienkiewicza 53C Łódź
Łódź · Śródmieście · Osiedle Katedralna · Henryka Sienkiewicza
Analiza cen – sprawdź, ile kosztuje mieszkanie w Łódź Henryka Sienkiewicza 53C
Mieszkania w tym budynku są droższe o 1.61% od szacowanej ceny za m² na Henryka Sienkiewicza, która wynosi 7 319 zł. Mieszkania w tym budynku są droższe o 0.8% od szacowanej ceny za m² na osiedlu Osiedle Katedralna, która wynosi 7 378 zł. Mieszkania w tym budynku są droższe o 0.47% od szacowanej ceny za m² dla dzielnicy Śródmieście, która wynosi 7 402 zł. Mieszkania na tej ulicy są droższe o 1.02% od szacowanej ceny za m² w Łodzi, która wynosi 7 362 zł.
Porównanie cen nieruchomości
Kwartalne mediany ceny sprzedaży mieszkań dla Henryka Sienkiewicza 53C, Śródmieście, Łódź:
Mieszkania w tym budynku
Przykładowe wyceny mieszkań pod adresem Henryka Sienkiewicza 53C, w oparciu o aktualne ceny ofertowe.
3-pokojowe mieszkanie, Henryka Sienkiewicza 53C
14.05.2026 · Wysoki standard/luksusowe
2-pokojowe mieszkanie, Henryka Sienkiewicza 53C
18.07.2025 · Wysoki standard/luksusowe
2-pokojowe mieszkanie, Henryka Sienkiewicza 53C
17.07.2025 · Wysoki standard/luksusowe
Szczegóły budynku
Budynek
pod adresem Henryka Sienkiewicza 53C znajduje się
w obrębie dzielnicy Śródmieście,
w części Osiedle Katedralna,
w odległości 0.56km od centrum miasta (w linii prostej).
Budynek jest 4-piętrowy.
Skorzystaj z naszego narzędzia, aby otrzymać wycenę online
Wyceń swoje mieszkanie