Ceny mieszkań: Mariana Raciborskiego 1 Łódź

Łódź · Widzew · Nowosolna · Mariana Raciborskiego

7493 zł / m²

Analiza cen – sprawdź, ile kosztuje mieszkanie w Łódź Mariana Raciborskiego 1

Mieszkania w tym budynku są tańsze o 0.01% od szacowanej ceny za m² na Mariana Raciborskiego, która wynosi 7 494 zł. Mieszkania w tym budynku są tańsze o 13.87% od szacowanej ceny za m² na osiedlu Nowosolna, która wynosi 8 700 zł. Mieszkania w tym budynku są tańsze o 2.0% od szacowanej ceny za m² dla dzielnicy Widzew, która wynosi 7 646 zł. Mieszkania na tej ulicy są droższe o 1.78% od szacowanej ceny za m² w Łodzi, która wynosi 7 362 zł.

Porównanie cen nieruchomości

Kwartalne mediany ceny sprzedaży mieszkań dla Mariana Raciborskiego 1, Widzew, Łódź:

Szczegóły budynku

Budynek
pod adresem Mariana Raciborskiego 1 znajduje się w obrębie dzielnicy Widzew, w części Nowosolna, w odległości 10.06km od centrum miasta (w linii prostej).

Skorzystaj z naszego narzędzia, aby otrzymać wycenę online

Wyceń swoje mieszkanie

Chcesz sprzedać mieszkanie w Łodzi pod adresem Mariana Raciborskiego 1?

Zgłoś swoje mieszkanie do SonarHome i otrzymaj bezpłatnie szczegółowy raport cenowy.
Szczegółowa analiza cenowa do każdego zgłoszenia.