Ceny mieszkań: Kwiatów Polskich 1 Piaseczno

Piaseczno · Kwiatów Polskich

11 161 zł / m²

Analiza cen – sprawdź, ile kosztuje mieszkanie w Piaseczno Kwiatów Polskich 1

Mieszkania w tym budynku są tańsze o 0.0% od szacowanej ceny za m² na Kwiatów Polskich, która wynosi 11 161 zł. Mieszkania w tym budynku są droższe o 2.49% od szacowanej ceny za m² dla dzielnicy Piaseczno, która wynosi 10 890 zł. Mieszkania na tej ulicy są droższe o 2.49% od szacowanej ceny za m² w Piasecznie, która wynosi 10 890 zł.

Porównanie cen nieruchomości

Kwartalne mediany ceny sprzedaży mieszkań dla Kwiatów Polskich 1, Piaseczno:

Szczegóły budynku

Budynek
pod adresem Kwiatów Polskich 1 znajduje się

w odległości 1.67km od centrum miasta (w linii prostej).

Skorzystaj z naszego narzędzia, aby otrzymać wycenę online

Wyceń swoje mieszkanie

Chcesz sprzedać mieszkanie w Piasecznie pod adresem Kwiatów Polskich 1?

Zgłoś swoje mieszkanie do SonarHome i otrzymaj bezpłatnie szczegółowy raport cenowy.
Szczegółowa analiza cenowa do każdego zgłoszenia.