Ceny mieszkań: Tadeusza Kościuszki 1 Płock

Płock · Tadeusza Kościuszki

8248 zł / m²

Analiza cen – sprawdź, ile kosztuje mieszkanie w Płock Tadeusza Kościuszki 1

Mieszkania w tym budynku są tańsze o 0.0% od szacowanej ceny za m² na Tadeusza Kościuszki, która wynosi 8 248 zł. Mieszkania w tym budynku są droższe o 9.96% od szacowanej ceny za m² dla dzielnicy Płock, która wynosi 7 501 zł. Mieszkania na tej ulicy są droższe o 9.96% od szacowanej ceny za m² w Płocku, która wynosi 7 501 zł.

Porównanie cen nieruchomości

Kwartalne mediany ceny sprzedaży mieszkań dla Tadeusza Kościuszki 1, Płock:

Szczegóły budynku

Budynek
pod adresem Tadeusza Kościuszki 1 znajduje się

w odległości 0.85km od centrum miasta (w linii prostej).

Skorzystaj z naszego narzędzia, aby otrzymać wycenę online

Wyceń swoje mieszkanie

Chcesz sprzedać mieszkanie w Płocku pod adresem Tadeusza Kościuszki 1?

Zgłoś swoje mieszkanie do SonarHome i otrzymaj bezpłatnie szczegółowy raport cenowy.
Szczegółowa analiza cenowa do każdego zgłoszenia.