Ceny mieszkań: Adama Mickiewicza 23 Ruda Śląska

Ruda Śląska · Adama Mickiewicza

5268 zł / m²

Analiza cen – sprawdź, ile kosztuje mieszkanie w Ruda Śląska Adama Mickiewicza 23

Mieszkania w tym budynku są tańsze o 0.0% od szacowanej ceny za m² na Adama Mickiewicza, która wynosi 5 268 zł. Mieszkania w tym budynku są droższe o 2.75% od szacowanej ceny za m² dla dzielnicy Ruda Śląska, która wynosi 5 127 zł. Mieszkania na tej ulicy są droższe o 2.75% od szacowanej ceny za m² w Rudzie Śląskiej, która wynosi 5 127 zł.

Porównanie cen nieruchomości

Kwartalne mediany ceny sprzedaży mieszkań dla Adama Mickiewicza 23, Ruda Śląska:

Mieszkania w tym budynku

Przykładowe wyceny mieszkań pod adresem Adama Mickiewicza 23, w oparciu o aktualne ceny ofertowe.

5-pokojowe mieszkanie, Adama Mickiewicza 23

17.10.2025 · Gotowe do wprowadzenia

520 240 zł6503 zł / m²
80 metrów
5 pokoi
2 piętro

2-pokojowe mieszkanie, Adama Mickiewicza 23

30.01.2023 · Do odświeżenia

248 254 zł5282 zł / m²
47 metrów
2 pokoje
7 piętro

Szczegóły budynku

Budynek
pod adresem Adama Mickiewicza 23 znajduje się

w odległości 3.06km od centrum miasta (w linii prostej).

Skorzystaj z naszego narzędzia, aby otrzymać wycenę online

Wyceń swoje mieszkanie

Chcesz sprzedać mieszkanie w Rudzie Śląskiej pod adresem Adama Mickiewicza 23?

Zgłoś swoje mieszkanie do SonarHome i otrzymaj bezpłatnie szczegółowy raport cenowy.
Szczegółowa analiza cenowa do każdego zgłoszenia.