Ceny mieszkań: ks. Józefa Niedzieli 49E Ruda Śląska

Ruda Śląska · ks. Józefa Niedzieli

5572 zł / m²

Analiza cen – sprawdź, ile kosztuje mieszkanie w Ruda Śląska ks. Józefa Niedzieli 49E

Mieszkania w tym budynku są tańsze o 0.0% od szacowanej ceny za m² na ks. Józefa Niedzieli, która wynosi 5 572 zł. Mieszkania w tym budynku są droższe o 8.68% od szacowanej ceny za m² dla dzielnicy Ruda Śląska, która wynosi 5 127 zł. Mieszkania na tej ulicy są droższe o 8.68% od szacowanej ceny za m² w Rudzie Śląskiej, która wynosi 5 127 zł.

Porównanie cen nieruchomości

Kwartalne mediany ceny sprzedaży mieszkań dla ks. Józefa Niedzieli 49E, Ruda Śląska:

Mieszkania w tym budynku

Przykładowe wyceny mieszkań pod adresem ks. Józefa Niedzieli 49E, w oparciu o aktualne ceny ofertowe.

2-pokojowe mieszkanie, ks. Józefa Niedzieli 49E

10.08.2025 · Do odświeżenia

225 540 zł5012 zł / m²
45 metrów
2 pokoje
4 piętro

Szczegóły budynku

Budynek
pod adresem ks. Józefa Niedzieli 49E znajduje się

w odległości 3.42km od centrum miasta (w linii prostej).

Skorzystaj z naszego narzędzia, aby otrzymać wycenę online

Wyceń swoje mieszkanie

Chcesz sprzedać mieszkanie w Rudzie Śląskiej pod adresem ks. Józefa Niedzieli 49E?

Zgłoś swoje mieszkanie do SonarHome i otrzymaj bezpłatnie szczegółowy raport cenowy.
Szczegółowa analiza cenowa do każdego zgłoszenia.