Ceny mieszkań: Jana Zamojskiego 33A Rybnik

Rybnik · Jana Zamojskiego

5120 zł / m²

Analiza cen – sprawdź, ile kosztuje mieszkanie w Rybnik Jana Zamojskiego 33A

Mieszkania w tym budynku są tańsze o 0.0% od szacowanej ceny za m² na Jana Zamojskiego, która wynosi 5 120 zł. Mieszkania w tym budynku są tańsze o 4.3% od szacowanej ceny za m² dla dzielnicy Rybnik, która wynosi 5 350 zł. Mieszkania na tej ulicy są tańsze o 4.3% od szacowanej ceny za m² w Rybniku, która wynosi 5 350 zł.

Porównanie cen nieruchomości

Kwartalne mediany ceny sprzedaży mieszkań dla Jana Zamojskiego 33A, Rybnik:

Szczegóły budynku

Budynek
pod adresem Jana Zamojskiego 33A znajduje się

w odległości 4.72km od centrum miasta (w linii prostej).

Skorzystaj z naszego narzędzia, aby otrzymać wycenę online

Wyceń swoje mieszkanie

Chcesz sprzedać mieszkanie w Rybniku pod adresem Jana Zamojskiego 33A?

Zgłoś swoje mieszkanie do SonarHome i otrzymaj bezpłatnie szczegółowy raport cenowy.
Szczegółowa analiza cenowa do każdego zgłoszenia.