Ceny mieszkań: 11 Listopada 40 Sosnowiec

Sosnowiec · 11 Listopada

5785 zł / m²

Analiza cen – sprawdź, ile kosztuje mieszkanie w Sosnowiec 11 Listopada 40

Mieszkania w tym budynku są tańsze o 0.0% od szacowanej ceny za m² na 11 Listopada, która wynosi 5 785 zł. Mieszkania w tym budynku są droższe o 4.1% od szacowanej ceny za m² dla dzielnicy Sosnowiec, która wynosi 5 557 zł. Mieszkania na tej ulicy są droższe o 4.1% od szacowanej ceny za m² w Sosnowcu, która wynosi 5 557 zł.

Porównanie cen nieruchomości

Kwartalne mediany ceny sprzedaży mieszkań dla 11 Listopada 40, Sosnowiec:

Szczegóły budynku

Budynek
pod adresem 11 Listopada 40 znajduje się

w odległości 3.12km od centrum miasta (w linii prostej).

Skorzystaj z naszego narzędzia, aby otrzymać wycenę online

Wyceń swoje mieszkanie

Chcesz sprzedać mieszkanie w Sosnowcu pod adresem 11 Listopada 40?

Zgłoś swoje mieszkanie do SonarHome i otrzymaj bezpłatnie szczegółowy raport cenowy.
Szczegółowa analiza cenowa do każdego zgłoszenia.