Ceny mieszkań: Bohdana Zaleskiego 2B Szczecin

Szczecin · Śródmieście · Łękno · Bohdana Zaleskiego

9809 zł / m²

Analiza cen – sprawdź, ile kosztuje mieszkanie w Szczecin Bohdana Zaleskiego 2B

Mieszkania w tym budynku są droższe o 0.03% od szacowanej ceny za m² na Bohdana Zaleskiego, która wynosi 9 806 zł. Mieszkania w tym budynku są droższe o 10.21% od szacowanej ceny za m² na osiedlu Łękno, która wynosi 8 900 zł. Mieszkania w tym budynku są droższe o 15.4% od szacowanej ceny za m² dla dzielnicy Śródmieście, która wynosi 8 500 zł. Mieszkania na tej ulicy są droższe o 10.02% od szacowanej ceny za m² w Szczecinie, która wynosi 8 916 zł.

Porównanie cen nieruchomości

Kwartalne mediany ceny sprzedaży mieszkań dla Bohdana Zaleskiego 2B, Śródmieście, Szczecin:

Mieszkania w tym budynku

Przykładowe wyceny mieszkań pod adresem Bohdana Zaleskiego 2B, w oparciu o aktualne ceny ofertowe.

3-pokojowe mieszkanie, Bohdana Zaleskiego 2B

13.05.2025 · Do odświeżenia

654 900 zł6549 zł / m²
100 metrów
3 pokoje
2 piętro

Szczegóły budynku

Budynek
pod adresem Bohdana Zaleskiego 2B znajduje się w obrębie dzielnicy Śródmieście, w części Łękno, w odległości 2.46km od centrum miasta (w linii prostej).

Skorzystaj z naszego narzędzia, aby otrzymać wycenę online

Wyceń swoje mieszkanie

Chcesz sprzedać mieszkanie w Szczecinie pod adresem Bohdana Zaleskiego 2B?

Zgłoś swoje mieszkanie do SonarHome i otrzymaj bezpłatnie szczegółowy raport cenowy.
Szczegółowa analiza cenowa do każdego zgłoszenia.