Ceny mieszkań: Edmunda Potrzebowskiego 10 Szczecin
Szczecin · Śródmieście · Nowe Miasto · Edmunda Potrzebowskiego
Analiza cen – sprawdź, ile kosztuje mieszkanie w Szczecin Edmunda Potrzebowskiego 10
Mieszkania w tym budynku są tańsze o 0.0% od szacowanej ceny za m² na Edmunda Potrzebowskiego, która wynosi 9 444 zł. Mieszkania w tym budynku są tańsze o 5.36% od szacowanej ceny za m² na osiedlu Nowe Miasto, która wynosi 9 979 zł. Mieszkania w tym budynku są droższe o 11.11% od szacowanej ceny za m² dla dzielnicy Śródmieście, która wynosi 8 500 zł. Mieszkania na tej ulicy są droższe o 5.92% od szacowanej ceny za m² w Szczecinie, która wynosi 8 916 zł.
Porównanie cen nieruchomości
Kwartalne mediany ceny sprzedaży mieszkań dla Edmunda Potrzebowskiego 10, Śródmieście, Szczecin:
Mieszkania w tym budynku
Przykładowe wyceny mieszkań pod adresem Edmunda Potrzebowskiego 10, w oparciu o aktualne ceny ofertowe.
2-pokojowe mieszkanie, Edmunda Potrzebowskiego 10
29.04.2026 · Gotowe do wprowadzenia
Szczegóły budynku
Budynek
pod adresem Edmunda Potrzebowskiego 10 znajduje się
w obrębie dzielnicy Śródmieście,
w części Nowe Miasto,
w odległości 1.7km od centrum miasta (w linii prostej).
Skorzystaj z naszego narzędzia, aby otrzymać wycenę online
Wyceń swoje mieszkanie