Ceny mieszkań: Jana Henryka Dąbrowskiego 21A Szczecin
Szczecin · Śródmieście · Nowe Miasto · Jana Henryka Dąbrowskiego
Analiza cen – sprawdź, ile kosztuje mieszkanie w Szczecin Jana Henryka Dąbrowskiego 21A
Mieszkania w tym budynku są tańsze o 0.0% od szacowanej ceny za m² na Jana Henryka Dąbrowskiego, która wynosi 9 443 zł. Mieszkania w tym budynku są tańsze o 5.37% od szacowanej ceny za m² na osiedlu Nowe Miasto, która wynosi 9 979 zł. Mieszkania w tym budynku są droższe o 11.09% od szacowanej ceny za m² dla dzielnicy Śródmieście, która wynosi 8 500 zł. Mieszkania na tej ulicy są droższe o 5.91% od szacowanej ceny za m² w Szczecinie, która wynosi 8 916 zł.
Porównanie cen nieruchomości
Kwartalne mediany ceny sprzedaży mieszkań dla Jana Henryka Dąbrowskiego 21A, Śródmieście, Szczecin:
Mieszkania w tym budynku
Przykładowe wyceny mieszkań pod adresem Jana Henryka Dąbrowskiego 21A, w oparciu o aktualne ceny ofertowe.
2-pokojowe mieszkanie, Jana Henryka Dąbrowskiego 21A
03.05.2026 · Gotowe do wprowadzenia
Szczegóły budynku
Budynek
pod adresem Jana Henryka Dąbrowskiego 21A znajduje się
w obrębie dzielnicy Śródmieście,
w części Nowe Miasto,
w odległości 1.87km od centrum miasta (w linii prostej).
Skorzystaj z naszego narzędzia, aby otrzymać wycenę online
Wyceń swoje mieszkanie