Ceny mieszkań: Kazimierza Pułaskiego 1 Szczecin
Analiza cen – sprawdź, ile kosztuje mieszkanie w Szczecin Kazimierza Pułaskiego 1
Mieszkania w tym budynku są tańsze o 0.0% od szacowanej ceny za m² na Kazimierza Pułaskiego, która wynosi 9 309 zł. Mieszkania w tym budynku są droższe o 23.58% od szacowanej ceny za m² na osiedlu Turzyn, która wynosi 7 533 zł. Mieszkania w tym budynku są droższe o 9.52% od szacowanej ceny za m² dla dzielnicy Śródmieście, która wynosi 8 500 zł. Mieszkania na tej ulicy są droższe o 4.41% od szacowanej ceny za m² w Szczecinie, która wynosi 8 916 zł.
Porównanie cen nieruchomości
Kwartalne mediany ceny sprzedaży mieszkań dla Kazimierza Pułaskiego 1, Śródmieście, Szczecin:
Mieszkania w tym budynku
Przykładowe wyceny mieszkań pod adresem Kazimierza Pułaskiego 1, w oparciu o aktualne ceny ofertowe.
3-pokojowe mieszkanie, Kazimierza Pułaskiego 1
02.05.2026 · Wysoki standard/luksusowe
3-pokojowe mieszkanie, Kazimierza Pułaskiego 1
30.04.2026 · Gotowe do wprowadzenia
3-pokojowe mieszkanie, Kazimierza Pułaskiego 1
21.10.2023 · Do odświeżenia
Szczegóły budynku
Budynek
pod adresem Kazimierza Pułaskiego 1 znajduje się
w obrębie dzielnicy Śródmieście,
w części Turzyn,
w odległości 1.22km od centrum miasta (w linii prostej).
Skorzystaj z naszego narzędzia, aby otrzymać wycenę online
Wyceń swoje mieszkanie