Ceny mieszkań: Janusza Korczaka 19 Tarnowskie Góry

Tarnowskie Góry · Janusza Korczaka

6250 zł / m²

Analiza cen – sprawdź, ile kosztuje mieszkanie w Tarnowskie Góry Janusza Korczaka 19

Mieszkania w tym budynku są tańsze o 0.03% od szacowanej ceny za m² na Janusza Korczaka, która wynosi 6 252 zł. Mieszkania w tym budynku są droższe o 10.6% od szacowanej ceny za m² dla dzielnicy Tarnowskie Góry, która wynosi 5 651 zł. Mieszkania na tej ulicy są droższe o 10.6% od szacowanej ceny za m² w Tarnowskich Górach, która wynosi 5 651 zł.

Porównanie cen nieruchomości

Kwartalne mediany ceny sprzedaży mieszkań dla Janusza Korczaka 19, Tarnowskie Góry:

Mieszkania w tym budynku

Przykładowe wyceny mieszkań pod adresem Janusza Korczaka 19, w oparciu o aktualne ceny ofertowe.

2-pokojowe mieszkanie, Janusza Korczaka 19

02.05.2026 · Do remontu

236 670 zł5145 zł / m²
46 metrów
2 pokoje
2 piętro

Szczegóły budynku

Budynek
pod adresem Janusza Korczaka 19 znajduje się

w odległości 0.79km od centrum miasta (w linii prostej).

Skorzystaj z naszego narzędzia, aby otrzymać wycenę online

Wyceń swoje mieszkanie

Chcesz sprzedać mieszkanie w Tarnowskich Górach pod adresem Janusza Korczaka 19?

Zgłoś swoje mieszkanie do SonarHome i otrzymaj bezpłatnie szczegółowy raport cenowy.
Szczegółowa analiza cenowa do każdego zgłoszenia.