Ceny mieszkań: Kardynała Stefana Wyszyńskiego 41A Tarnowskie Góry

Tarnowskie Góry · Kardynała Stefana Wyszyńskiego

6278 zł / m²

Analiza cen – sprawdź, ile kosztuje mieszkanie w Tarnowskie Góry Kardynała Stefana Wyszyńskiego 41A

Mieszkania w tym budynku są tańsze o 0.0% od szacowanej ceny za m² na Kardynała Stefana Wyszyńskiego, która wynosi 6 278 zł. Mieszkania w tym budynku są droższe o 11.1% od szacowanej ceny za m² dla dzielnicy Tarnowskie Góry, która wynosi 5 651 zł. Mieszkania na tej ulicy są droższe o 11.1% od szacowanej ceny za m² w Tarnowskich Górach, która wynosi 5 651 zł.

Porównanie cen nieruchomości

Kwartalne mediany ceny sprzedaży mieszkań dla Kardynała Stefana Wyszyńskiego 41A, Tarnowskie Góry:

Mieszkania w tym budynku

Przykładowe wyceny mieszkań pod adresem Kardynała Stefana Wyszyńskiego 41A, w oparciu o aktualne ceny ofertowe.

4-pokojowe mieszkanie, Kardynała Stefana Wyszyńskiego 41A

21.05.2026 · Gotowe do wprowadzenia

623 140 zł4451 zł / m²
140 metrów
4 pokoje
1 piętro

Szczegóły budynku

Budynek
pod adresem Kardynała Stefana Wyszyńskiego 41A znajduje się

w odległości 0.95km od centrum miasta (w linii prostej).

Skorzystaj z naszego narzędzia, aby otrzymać wycenę online

Wyceń swoje mieszkanie

Chcesz sprzedać mieszkanie w Tarnowskich Górach pod adresem Kardynała Stefana Wyszyńskiego 41A?

Zgłoś swoje mieszkanie do SonarHome i otrzymaj bezpłatnie szczegółowy raport cenowy.
Szczegółowa analiza cenowa do każdego zgłoszenia.