Ceny mieszkań: Tadeusza Kościuszki 9 Wałbrzych

Wałbrzych · Tadeusza Kościuszki

4335 zł / m²

Analiza cen – sprawdź, ile kosztuje mieszkanie w Wałbrzych Tadeusza Kościuszki 9

Mieszkania w tym budynku są tańsze o 0.0% od szacowanej ceny za m² na Tadeusza Kościuszki, która wynosi 4 335 zł. Mieszkania w tym budynku są tańsze o 2.41% od szacowanej ceny za m² dla dzielnicy Wałbrzych, która wynosi 4 442 zł. Mieszkania na tej ulicy są tańsze o 2.41% od szacowanej ceny za m² w Wałbrzychu, która wynosi 4 442 zł.

Porównanie cen nieruchomości

Kwartalne mediany ceny sprzedaży mieszkań dla Tadeusza Kościuszki 9, Wałbrzych:

Mieszkania w tym budynku

Przykładowe wyceny mieszkań pod adresem Tadeusza Kościuszki 9, w oparciu o aktualne ceny ofertowe.

3-pokojowe mieszkanie, Tadeusza Kościuszki 9

03.05.2026 · Wysoki standard/luksusowe

265 330 zł4082 zł / m²
65 metrów
3 pokoje
1 piętro

Szczegóły budynku

Budynek
pod adresem Tadeusza Kościuszki 9 znajduje się

w odległości 0.13km od centrum miasta (w linii prostej).

Skorzystaj z naszego narzędzia, aby otrzymać wycenę online

Wyceń swoje mieszkanie

Chcesz sprzedać mieszkanie w Wałbrzychu pod adresem Tadeusza Kościuszki 9?

Zgłoś swoje mieszkanie do SonarHome i otrzymaj bezpłatnie szczegółowy raport cenowy.
Szczegółowa analiza cenowa do każdego zgłoszenia.