Ceny mieszkań: Osiedle Słoneczna 14BL Wołomin

Wołomin · Osiedle Słoneczna

9125 zł / m²
Liczba pięter w budynku 3
Wyceń swoje mieszkanie

Analiza cen – sprawdź, ile kosztuje mieszkanie w Wołomin Osiedle Słoneczna 14BL

Mieszkania w tym budynku są tańsze o 0.0% od szacowanej ceny za m² na Osiedle Słoneczna, która wynosi 9 125 zł. Mieszkania w tym budynku są droższe o 0.93% od szacowanej ceny za m² dla dzielnicy Wołomin, która wynosi 9 041 zł. Mieszkania na tej ulicy są droższe o 0.93% od szacowanej ceny za m² w Wołominie, która wynosi 9 041 zł.

Porównanie cen nieruchomości

Kwartalne mediany ceny sprzedaży mieszkań dla Osiedle Słoneczna 14BL, Wołomin:

Mieszkania w tym budynku

Przykładowe wyceny mieszkań pod adresem Osiedle Słoneczna 14BL, w oparciu o aktualne ceny ofertowe.

2-pokojowe mieszkanie, Osiedle Słoneczna 14BL

02.05.2026 · Do remontu

319 320 zł8870 zł / m²
36 metrów
2 pokoje
parter

Szczegóły budynku

Pod adresem Osiedle Słoneczna 14BL znajduje się budynek wielorodzinny.

Nieruchomość położona jest

w odległości 1.48km od centrum miasta (w linii prostej).

Budynek jest 3-piętrowy.

Skorzystaj z naszego narzędzia, aby otrzymać wycenę online

Wyceń swoje mieszkanie

Chcesz sprzedać mieszkanie w Wołominie pod adresem Osiedle Słoneczna 14BL?

Zgłoś swoje mieszkanie do SonarHome i otrzymaj bezpłatnie szczegółowy raport cenowy.
Szczegółowa analiza cenowa do każdego zgłoszenia.