Ceny mieszkań: Plac Kazimierza Wielkiego 4 Zabrze

Zabrze · Plac Kazimierza Wielkiego

5540 zł / m²

Analiza cen – sprawdź, ile kosztuje mieszkanie w Zabrze Plac Kazimierza Wielkiego 4

Mieszkania w tym budynku są tańsze o 0.0% od szacowanej ceny za m² na Plac Kazimierza Wielkiego, która wynosi 5 540 zł. Mieszkania w tym budynku są droższe o 4.06% od szacowanej ceny za m² dla dzielnicy Zabrze, która wynosi 5 324 zł. Mieszkania na tej ulicy są droższe o 4.06% od szacowanej ceny za m² w Zabrzu, która wynosi 5 324 zł.

Porównanie cen nieruchomości

Kwartalne mediany ceny sprzedaży mieszkań dla Plac Kazimierza Wielkiego 4, Zabrze:

Mieszkania w tym budynku

Przykładowe wyceny mieszkań pod adresem Plac Kazimierza Wielkiego 4, w oparciu o aktualne ceny ofertowe.

1-pokojowe mieszkanie, Plac Kazimierza Wielkiego 4

02.05.2026 · Do remontu

155 610 zł3458 zł / m²
45 metrów
1 pokój
parter

Szczegóły budynku

Budynek
pod adresem Plac Kazimierza Wielkiego 4 znajduje się

w odległości 0.97km od centrum miasta (w linii prostej).

Skorzystaj z naszego narzędzia, aby otrzymać wycenę online

Wyceń swoje mieszkanie

Chcesz sprzedać mieszkanie w Zabrzu pod adresem Plac Kazimierza Wielkiego 4?

Zgłoś swoje mieszkanie do SonarHome i otrzymaj bezpłatnie szczegółowy raport cenowy.
Szczegółowa analiza cenowa do każdego zgłoszenia.