Ceny mieszkań: Tadeusza Rejtana 4 Zabrze

Zabrze · Tadeusza Rejtana

5640 zł / m²

Analiza cen – sprawdź, ile kosztuje mieszkanie w Zabrze Tadeusza Rejtana 4

Mieszkania w tym budynku są tańsze o 0.0% od szacowanej ceny za m² na Tadeusza Rejtana, która wynosi 5 640 zł. Mieszkania w tym budynku są droższe o 5.94% od szacowanej ceny za m² dla dzielnicy Zabrze, która wynosi 5 324 zł. Mieszkania na tej ulicy są droższe o 5.94% od szacowanej ceny za m² w Zabrzu, która wynosi 5 324 zł.

Porównanie cen nieruchomości

Kwartalne mediany ceny sprzedaży mieszkań dla Tadeusza Rejtana 4, Zabrze:

Szczegóły budynku

Budynek
pod adresem Tadeusza Rejtana 4 znajduje się

w odległości 1.66km od centrum miasta (w linii prostej).

Skorzystaj z naszego narzędzia, aby otrzymać wycenę online

Wyceń swoje mieszkanie

Chcesz sprzedać mieszkanie w Zabrzu pod adresem Tadeusza Rejtana 4?

Zgłoś swoje mieszkanie do SonarHome i otrzymaj bezpłatnie szczegółowy raport cenowy.
Szczegółowa analiza cenowa do każdego zgłoszenia.