Ceny mieszkań: Zawiszy Czarnego 18 Zabrze

Zabrze · Zawiszy Czarnego

5787 zł / m²

Analiza cen – sprawdź, ile kosztuje mieszkanie w Zabrze Zawiszy Czarnego 18

Mieszkania w tym budynku są tańsze o 0.0% od szacowanej ceny za m² na Zawiszy Czarnego, która wynosi 5 787 zł. Mieszkania w tym budynku są droższe o 8.7% od szacowanej ceny za m² dla dzielnicy Zabrze, która wynosi 5 324 zł. Mieszkania na tej ulicy są droższe o 8.7% od szacowanej ceny za m² w Zabrzu, która wynosi 5 324 zł.

Porównanie cen nieruchomości

Kwartalne mediany ceny sprzedaży mieszkań dla Zawiszy Czarnego 18, Zabrze:

Mieszkania w tym budynku

Przykładowe wyceny mieszkań pod adresem Zawiszy Czarnego 18, w oparciu o aktualne ceny ofertowe.

7-pokojowe mieszkanie, Zawiszy Czarnego 18

17.06.2023 · Gotowe do wprowadzenia

966 690 zł4203 zł / m²
230 metrów
7 pokoi
parter

Szczegóły budynku

Budynek
pod adresem Zawiszy Czarnego 18 znajduje się

w odległości 2.3km od centrum miasta (w linii prostej).

Skorzystaj z naszego narzędzia, aby otrzymać wycenę online

Wyceń swoje mieszkanie

Chcesz sprzedać mieszkanie w Zabrzu pod adresem Zawiszy Czarnego 18?

Zgłoś swoje mieszkanie do SonarHome i otrzymaj bezpłatnie szczegółowy raport cenowy.
Szczegółowa analiza cenowa do każdego zgłoszenia.