Ceny mieszkań: Tadeusza Kantora 1D Kraków
Analiza cen – sprawdź, ile kosztuje mieszkanie w Kraków Tadeusza Kantora 1D
Mieszkania w tym budynku są tańsze o 0.0% od szacowanej ceny za m² na Tadeusza Kantora, która wynosi 14 540 zł. Mieszkania w tym budynku są droższe o 7.39% od szacowanej ceny za m² dla dzielnicy Dzielnica III Prądnik Czerwony, która wynosi 13 539 zł. Mieszkania na tej ulicy są droższe o 2.68% od szacowanej ceny za m² w Krakowie, która wynosi 14 161 zł.
Porównanie cen nieruchomości
Kwartalne mediany ceny sprzedaży mieszkań dla Tadeusza Kantora 1D, Dzielnica III Prądnik Czerwony, Kraków:
Mieszkania w tym budynku
Przykładowe wyceny mieszkań pod adresem Tadeusza Kantora 1D, w oparciu o aktualne ceny ofertowe.
4-pokojowe mieszkanie, Tadeusza Kantora 1D
19.01.2023 · Wysoki standard/luksusowe
Szczegóły budynku
Budynek
pod adresem Tadeusza Kantora 1D znajduje się
w obrębie dzielnicy Dzielnica III Prądnik Czerwony,
w odległości 3.07km od centrum miasta (w linii prostej).
Budynek jest 3-piętrowy.
Budynek jest wyposażony w windę.
Skorzystaj z naszego narzędzia, aby otrzymać wycenę online
Wyceń swoje mieszkanie