Analiza cen – sprawdź, ile kosztuje mieszkanie w Kraków Aleja Kasztanowa 71
Mieszkania w tym budynku są
tańsze
o 0.01%
od szacowanej ceny za m² na Aleja Kasztanowa, która wynosi 16 499 zł.
Mieszkania w tym budynku są
tańsze
o 5.54%
od szacowanej ceny za m² dla dzielnicy Dzielnica VII Zwierzyniec, która wynosi 17 466 zł.
Mieszkania na tej ulicy są
droższe
o 16.5%
od szacowanej ceny za m² w Krakowie, która wynosi 14 161 zł.
Porównanie cen nieruchomości
Kwartalne mediany ceny sprzedaży mieszkań dla Aleja Kasztanowa 71, Dzielnica VII Zwierzyniec, Kraków:
Szczegóły budynku
Pod adresem Aleja Kasztanowa 71 znajduje się budynek wielorodzinny.
Nieruchomość położona jest
w obrębie dzielnicy Dzielnica VII Zwierzyniec,
w odległości 6.06km od centrum miasta (w linii prostej).
Budynek jest 3-piętrowy.
Chcesz poznać cenę swojego mieszkania?
Skorzystaj z naszego narzędzia, aby otrzymać wycenę online