Analiza cen – sprawdź, ile kosztuje mieszkanie w Kraków Aleja Zygmunta Krasińskiego 8
Mieszkania w tym budynku są
tańsze
o 0.08%
od szacowanej ceny za m² na Aleja Zygmunta Krasińskiego, która wynosi 17 019 zł.
Mieszkania w tym budynku są
tańsze
o 2.63%
od szacowanej ceny za m² dla dzielnicy Dzielnica VII Zwierzyniec, która wynosi 17 466 zł.
Mieszkania na tej ulicy są
droższe
o 20.09%
od szacowanej ceny za m² w Krakowie, która wynosi 14 161 zł.
Porównanie cen nieruchomości
Kwartalne mediany ceny sprzedaży mieszkań dla Aleja Zygmunta Krasińskiego 8, Dzielnica VII Zwierzyniec, Kraków:
Szczegóły budynku
Pod adresem Aleja Zygmunta Krasińskiego 8 znajduje się budynek wielorodzinny.
Nieruchomość położona jest
w obrębie dzielnicy Dzielnica VII Zwierzyniec,
w odległości 1.0km od centrum miasta (w linii prostej).
Budynek jest 4-piętrowy.
Chcesz poznać cenę swojego mieszkania?
Skorzystaj z naszego narzędzia, aby otrzymać wycenę online