Ceny mieszkań: Plac Bohaterów Getta 2 Kraków
Analiza cen – sprawdź, ile kosztuje mieszkanie w Kraków Plac Bohaterów Getta 2
Mieszkania w tym budynku są tańsze o 0.0% od szacowanej ceny za m² na Plac Bohaterów Getta, która wynosi 17 012 zł. Mieszkania w tym budynku są droższe o 5.03% od szacowanej ceny za m² dla dzielnicy Dzielnica XIII Podgórze, która wynosi 16 198 zł. Mieszkania na tej ulicy są droższe o 20.13% od szacowanej ceny za m² w Krakowie, która wynosi 14 161 zł.
Porównanie cen nieruchomości
Kwartalne mediany ceny sprzedaży mieszkań dla Plac Bohaterów Getta 2, Dzielnica XIII Podgórze, Kraków:
Mieszkania w tym budynku
Przykładowe wyceny mieszkań pod adresem Plac Bohaterów Getta 2, w oparciu o aktualne ceny ofertowe.
4-pokojowe mieszkanie, Plac Bohaterów Getta 2
19.12.2024 · Do remontu
1-pokojowe mieszkanie, Plac Bohaterów Getta 2
30.12.2023 · Do odświeżenia
Szczegóły budynku
Pod adresem Plac Bohaterów Getta 2 znajduje się budynek wielorodzinny.
Nieruchomość położona jest w obrębie dzielnicy Dzielnica XIII Podgórze,
w odległości 2.12km od centrum miasta (w linii prostej).
Budynek jest 4-piętrowy.
Skorzystaj z naszego narzędzia, aby otrzymać wycenę online
Wyceń swoje mieszkanie