Ceny mieszkań: Ks. Kazimierza Figlewicza 7 Kraków
Kraków · Dzielnica XVII Wzgórza Krzesławickie · ks. Kazimierza Figlewicza
Analiza cen – sprawdź, ile kosztuje mieszkanie w Kraków Ks. Kazimierza Figlewicza 7
Mieszkania w tym budynku są tańsze o 0.0% od szacowanej ceny za m² na Ks. Kazimierza Figlewicza, która wynosi 10 616 zł. Mieszkania w tym budynku są tańsze o 8.92% od szacowanej ceny za m² dla dzielnicy Dzielnica XVII Wzgórza Krzesławickie, która wynosi 11 656 zł. Mieszkania na tej ulicy są tańsze o 25.03% od szacowanej ceny za m² w Krakowie, która wynosi 14 161 zł.
Porównanie cen nieruchomości
Kwartalne mediany ceny sprzedaży mieszkań dla Ks. Kazimierza Figlewicza 7, Dzielnica XVII Wzgórza Krzesławickie, Kraków:
Mieszkania w tym budynku
Przykładowe wyceny mieszkań pod adresem Ks. Kazimierza Figlewicza 7, w oparciu o aktualne ceny ofertowe.
6-pokojowe mieszkanie, Ks. Kazimierza Figlewicza 7
31.03.2023 · Do odświeżenia
Szczegóły budynku
Budynek
pod adresem Ks. Kazimierza Figlewicza 7 znajduje się
w obrębie dzielnicy Dzielnica XVII Wzgórza Krzesławickie,
w odległości 13.78km od centrum miasta (w linii prostej).
Skorzystaj z naszego narzędzia, aby otrzymać wycenę online
Wyceń swoje mieszkanie