Ceny mieszkań: Ignacego Jana Paderewskiego 1 Szczecin
Analiza cen – sprawdź, ile kosztuje mieszkanie w Szczecin Ignacego Jana Paderewskiego 1
Mieszkania w tym budynku są tańsze o 0.0% od szacowanej ceny za m² na Ignacego Jana Paderewskiego, która wynosi 9 730 zł. Mieszkania w tym budynku są droższe o 10.62% od szacowanej ceny za m² na osiedlu Pogodno, która wynosi 8 796 zł. Mieszkania w tym budynku są droższe o 3.24% od szacowanej ceny za m² dla dzielnicy Zachód, która wynosi 9 425 zł. Mieszkania na tej ulicy są droższe o 9.13% od szacowanej ceny za m² w Szczecinie, która wynosi 8 916 zł.
Porównanie cen nieruchomości
Kwartalne mediany ceny sprzedaży mieszkań dla Ignacego Jana Paderewskiego 1, Zachód, Szczecin:
Mieszkania w tym budynku
Przykładowe wyceny mieszkań pod adresem Ignacego Jana Paderewskiego 1, w oparciu o aktualne ceny ofertowe.
4-pokojowe mieszkanie, Ignacego Jana Paderewskiego 1
06.03.2026 · Do odświeżenia
Szczegóły budynku
Pod adresem Ignacego Jana Paderewskiego 1 znajduje się budynek wielorodzinny.
Nieruchomość położona jest w obrębie dzielnicy Zachód, w części Pogodno, w odległości 3.12km od centrum miasta (w linii prostej).
Budynek jest 1-piętrowy.
Skorzystaj z naszego narzędzia, aby otrzymać wycenę online
Wyceń swoje mieszkanie