Ceny mieszkań: Jana Leona Kozietulskiego 30 Szczecin

Szczecin · Zachód · Pogodno · Jana Leona Kozietulskiego

9788 zł / m²

Analiza cen – sprawdź, ile kosztuje mieszkanie w Szczecin Jana Leona Kozietulskiego 30

Mieszkania w tym budynku są tańsze o 0.0% od szacowanej ceny za m² na Jana Leona Kozietulskiego, która wynosi 9 788 zł. Mieszkania w tym budynku są droższe o 11.28% od szacowanej ceny za m² na osiedlu Pogodno, która wynosi 8 796 zł. Mieszkania w tym budynku są droższe o 3.85% od szacowanej ceny za m² dla dzielnicy Zachód, która wynosi 9 425 zł. Mieszkania na tej ulicy są droższe o 9.78% od szacowanej ceny za m² w Szczecinie, która wynosi 8 916 zł.

Porównanie cen nieruchomości

Kwartalne mediany ceny sprzedaży mieszkań dla Jana Leona Kozietulskiego 30, Zachód, Szczecin:

Szczegóły budynku

Budynek
pod adresem Jana Leona Kozietulskiego 30 znajduje się w obrębie dzielnicy Zachód, w części Pogodno, w odległości 3.97km od centrum miasta (w linii prostej).

Skorzystaj z naszego narzędzia, aby otrzymać wycenę online

Wyceń swoje mieszkanie

Chcesz sprzedać mieszkanie w Szczecinie pod adresem Jana Leona Kozietulskiego 30?

Zgłoś swoje mieszkanie do SonarHome i otrzymaj bezpłatnie szczegółowy raport cenowy.
Szczegółowa analiza cenowa do każdego zgłoszenia.