Ceny mieszkań: Walerego Wróblewskiego 26 Szczecin
Analiza cen – sprawdź, ile kosztuje mieszkanie w Szczecin Walerego Wróblewskiego 26
Mieszkania w tym budynku są tańsze o 0.0% od szacowanej ceny za m² na Walerego Wróblewskiego, która wynosi 9 709 zł. Mieszkania w tym budynku są droższe o 10.38% od szacowanej ceny za m² na osiedlu Pogodno, która wynosi 8 796 zł. Mieszkania w tym budynku są droższe o 3.01% od szacowanej ceny za m² dla dzielnicy Zachód, która wynosi 9 425 zł. Mieszkania na tej ulicy są droższe o 8.89% od szacowanej ceny za m² w Szczecinie, która wynosi 8 916 zł.
Porównanie cen nieruchomości
Kwartalne mediany ceny sprzedaży mieszkań dla Walerego Wróblewskiego 26, Zachód, Szczecin:
Mieszkania w tym budynku
Przykładowe wyceny mieszkań pod adresem Walerego Wróblewskiego 26, w oparciu o aktualne ceny ofertowe.
3-pokojowe mieszkanie, Walerego Wróblewskiego 26
05.05.2026 · Gotowe do wprowadzenia
Szczegóły budynku
Pod adresem Walerego Wróblewskiego 26 znajduje się budynek wielorodzinny.
Nieruchomość położona jest w obrębie dzielnicy Zachód, w części Pogodno, w odległości 2.93km od centrum miasta (w linii prostej).
Budynek jest 1-piętrowy.
Skorzystaj z naszego narzędzia, aby otrzymać wycenę online
Wyceń swoje mieszkanie