Ceny mieszkań: UL. INDONEZYJSKA 18 Wrocław

Wrocław · Brochów · ul. Indonezyjska

9851 zł / m²

Analiza cen – sprawdź, ile kosztuje mieszkanie w Wrocław UL. INDONEZYJSKA 18

Mieszkania w tym budynku są tańsze o 0.0% od szacowanej ceny za m² na UL. INDONEZYJSKA, która wynosi 9 851 zł. Mieszkania w tym budynku są tańsze o 8.96% od szacowanej ceny za m² dla osiedla Brochów, która wynosi 10 820 zł. Mieszkania na tej ulicy są tańsze o 14.53% od szacowanej ceny za m² we Wrocławiu, która wynosi 11 526 zł.

Porównanie cen nieruchomości

Kwartalne mediany ceny sprzedaży mieszkań dla UL. INDONEZYJSKA 18, Brochów, Wrocław:

Mieszkania w tym budynku

Przykładowe wyceny mieszkań pod adresem UL. INDONEZYJSKA 18, w oparciu o aktualne ceny ofertowe.

3-pokojowe mieszkanie, UL. INDONEZYJSKA 18

01.05.2026 · Gotowe do wprowadzenia

720 154 zł12 206 zł / m²
59 metrów
3 pokoje
2 piętro

Szczegóły budynku

Budynek
pod adresem UL. INDONEZYJSKA 18 znajduje się w obrębie osiedla Brochów,

w odległości 7.56km od centrum miasta (w linii prostej).

Skorzystaj z naszego narzędzia, aby otrzymać wycenę online

Wyceń swoje mieszkanie

Chcesz sprzedać mieszkanie we Wrocławiu pod adresem UL. INDONEZYJSKA 18?

Zgłoś swoje mieszkanie do SonarHome i otrzymaj bezpłatnie szczegółowy raport cenowy.
Szczegółowa analiza cenowa do każdego zgłoszenia.